ECEM GRUP MEDİKAL VE EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. 2006 yılında Ankara’da uyku ve solunum bozuklukları konusunda ticari hayatına başlamıştır.

Ankara’da 4 farklı şube ile  Kendisini sürekli geliştiren, eğitimli ve deneyimli satış, pazarlama, klinik destek ve satış sonrası destek personeli kadrosu ile ülkemizin en hızlı büyüyen  evde-bakım şirketi haline gelmiştir. Evde bakım ürünlerine ilaveten, Uyku Teşhis ve Tedavi Cihazları konusunda  Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Firmamız Philips Respronics, Löwenstein, Devilbiss gibi dünya markalarının toptan ve perakende dağıtımını yapmaktadır. Kurumlar ve hastaneler aracılığıyla reçete edilen Oksijen Konsantratörü, Cpap, Autocpap, Bpap, Auto Bpap, Bpap ST, Avaps, Asv, Uyku Apnesi Sarf Malzmeleri (Maske, Hasta Devresi, Tüm Cihazların Filtreleri vb.) Cerrahi Aspiratör (Ev Tipi, Şarjlı, Mobil, Hastane ve Ambulanslar için), Pulseoksimetre Cihazları (Parmak Tipi, El Tipi, Masaüstü), Nebulizatör Cihazları, Oksijen Tüpü, Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazları, Taşınabilir Oksijen Konsanratörleri siz değerli hastalarımızın kullanımı için temin edebilmekte ve gerekli tüm prosedürler tarafımızdan takip edilmektedir.

Çalışan tüm ekibimiz adına bugüne kadar bize inanıp güvenen, bize değer katan ailelerimize ve kurumlarımıza sonsuz teşekkürler.


Misyonumuz


Her biri kendi alanında deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetilen firmamız; ülkenin değişen şartlarının değerlendirilmesi sonucu, genel tedarikçi firma konumundan aktif pazarlama firmasına dönüşümü gerekli görmüştür. Bu doğrultuda, yıllar önce hizmete girerek sektörüne yönelik aktif pazarlamayı başlatmıştır.DEĞERLERİMİZ;


·         Kanunlara ve yasal düzenlemelere göre hareket etmek,

·         Ülke ekonomisine katkıda bulunmak,

·         Topluma faydalı olacak sosyal boyutlu faaliyetlerde bulunmak,

·         Çağdaş bir personel politikası izleyerek çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerle bütünleşmek Emeğe ve insana değer vermek,

·         Uluslararası kalite standart ve imajına sahip olmak,

·         İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak,

·         Çok çalışmak.


Vizyonumuz

Kurulduğu günden bugüne, istikrarlı büyümesini sürdüren şirketimiz, her zaman katma değer üretmenin önemini ticari anlayışının merkezine koymuştur. Sektörel büyümenin dinamik gücü olmayı hedefleyen firmamız, bu amaçla sektöre değer katacak modern ticari yöntem ve araçları organizasyonunda kullanmaya ve iş ortaklarını da faydalandırmaya özen göstermektedir.